Nowe badanie w ofercie! USG piersi

Nowe badanie w ofercie! USG piersi

Od stycznia do naszej oferty dodajemy badanie USG piersi. Badanie będzie przeprowadzane przez znakomitą specjalistkę dr hab. n. med. Elżbietę Łuczyńską prof. UR. Pani Profesor specjalizuje się w radiologii i diagnostyce obrazowej. Ma doskonałą opinię nie tylko wśród lekarzy ale przede wszystkim wśród Pacjentów, którzy doceniają jej profesjonalizm, ogromną wiedzę ale także ciepło i serdeczne podejście do każdej osoby.

Drogie Panie pamiętajcie, że najczęściej występującym nowotworem wśród kobiet jest rak piersi. Mimo iż choroba ta rozwija się głównie u kobiet między 50. a 70. rokiem życia, to w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania niezbędne jest prowadzenie odpowiedniej profilaktyki i systematyczne badanie się już w wieku nastoletnim. Badanie ultrasonograficzne pozwala odróżnić guz nowotworowy od niegroźnej torbieli. Dzięki USG można także dokładnie ocenić położenie zmiany. Badanie to zalecane jest szczególnie kobietom młodym i ciężarnym, ponieważ nie emituje szkodliwego promieniowania. Warto pamiętać, że USG piersi przeznaczone jest także dla mężczyzn.  

 

Na badania można się rejestrować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 21:00 telefonicznie (12 340 24 02, 512 047 678) lub osobiście w naszej recepcji.