Kontakt:

Centrum Badań Klinicznych JCI

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.

Life Science Park, budynek C

ul. Bobrzyńskiego 14

30 - 348 Kraków

T: +48 12 340 24 02

K: +48 512 047 678

F: +48 12 340 24 35

E-mail: cbk@jci.pl

Dojazd do Centrum Badań Klinicznych JCI

Dojazd tramwajem i autobusem:

Przystanek "Chmieleniec", wejście na teren Life Science Parku od ul. Bobrzyńskiego znajduje się ok. 50 m od przystanku

Tramwaj: 11, 18, 23, 52; Autobus: 194

Dojazd samochodem, parking:

Pacjenci korzystający z usług Centrum Badań Klinicznych JCI mają możliwość nieodpłatnego parkowania samochodu na parkingu przy Bibliotece Głównej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Biblioteka mieści się przy ul. Bobrzyńskiego 10. Przejście z parkingu do Centrum Badań Klinicznych JCI od ul. Luciany Frassati Gawrońskiej zajmuje ok. 3 min. Mapę i wskazówki dojazdu można wydrukować tutaj.

Parking:

  1. Przy wjeździe na parking, kierujących pojazdem prosimy o poinformowanie obsługi parkingu o wizycie w Centrum Badań Klinicznych JCI.
  2. Parkowanie odbywa się wyłącznie na miejscach do tego przeznaczonych. Prosimy stosować się do poleceń obsługi parkingu.
  3. Przy wyjeździe, aby uniknąć opłaty, należy pobrać w recepcji Centrum Badań Klinicznych JCI potwierdzenie skorzystania z usług placówki. Brak potwierdzenia lub okazanie potwierdzenia z nieaktualną datą może skutkować koniecznością uiszczenia opłaty parkingowej.
  4. Parking jest czynny całodobowo.
  5. Parking ma status parkingu płatnego, strzeżonego.

Zapraszamy do kontaktu również przez formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość

Przesłanie formularza kontaktowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, przez Jagiellońskie Centrum Innowacji sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bobrzyńskiego 14 w Krakowie w związku z realizacją zgłoszenia,

 

Oświadczam że zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z baz danych Jagiellońskiego Centrum Innowacji sp. z o.o.